ZABEZPIECZAJ MAJĄTEK

Teoretyczne wszyscy to wiemy i mamy świadomość, że należy zabezpieczać i ubezpieczać nasze mienie prywatne. Podstawowe ubezpieczenie jest już dzisiaj standardem, ale czy zawsze uważnie je czytamy? Często zdarza się tak, że zaczynamy czytać nasze ubezpieczenie domu czy mieszkania dopiero po zdarzeniu. Po powodzi, pożarze, zalaniu, zniszczeniu czy włamaniu.

O ile ubezpieczenie majątku prywatnego jest dla większości jasne, o tyle ubezpieczenie majątku firmowego nie zawsze jest standardem. A firma, spółka i jej majątek, to także nasze pieniądze. Wartość nieruchomości firmowych i majątku ruchomego, z którego korzysta właściciel i pracownicy na co dzień, może być bardzo bardzo duża.  W dzisiejszych czasach ubezpieczenie majątku firmowego powinno być dla prowadzących działalność dobrym standardem. Dodatkowo powinniśmy wykupić ubezpieczenie OC dla swojej firmy. Pomyśl także o pracownikach, zaproponuj im wszystkim ubezpieczenie grupowe i Pracownicze Programy Kapitałowe. Po latach podziękują Tobie za takie rozwiązanie. Jeżeli mówimy o dużych spółkach i osobach będących w Zarządzie i kluczowych pracownikach, możemy zastosować specjalne ubezpieczenie VIP.

Przy prowadzeniu prywatnego biznesu przykre niespodzianki nie są wskazane. Powinniśmy wyprzedzać rzeczywistość i przewidywać sytuacje, które mogą narazić nas na utratę części lub całości majątku, a w najlepszym razie na utratę prestiżu i dobrego wizerunku.

Gwiezdna 35 C, Legnica

602 236 457   

biuro@kochinsurance.pl