RODZINA i ZDROWIE (SĄ NAJWAŻNIEJSZE)

Każdy powie, że to banał. Ale po dłuższym zastanowieniu dochodzimy do wniosku, że tak właśnie jest. Zdrowie i rodzina to dla każdego z nas dwie najważniejsze sprawy.

Ubezpieczenie na życie to jedno z najpopularniejszych ubezpieczeń i moje ulubione. Wszyscy wiem, że to jest ważne dla przyszłości naszej i rodziny. Daje poczucie bezpieczeństwa na co dzień i zabezpieczenia na wypadek niefortunnych zdarzeń.

Śmierć nie jest najpopularniejszym wyrazem w słowniku języka polskiego. Niechętnie o niej mówimy. Zawsze myślimy, że mamy sporo czasu na załatwienie wszystkich spraw. Najczęściej stykamy się z tematem śmierci w momencie odejścia kogoś bliskiego. Zaczynamy wtedy myśleć, przeżywać ten trudny czas i skłaniamy się do refleksji nad własną osobą i sytuacją zawodową. Bardzo często pytamy siebie: co bym zrobiła / zrobił jakby to spotkało mnie? Jak będzie żyła moja rodzina? Czy moje dzieci skończą szkołę? Istnieje cała gama narzędzi, które pozwolą nam lepiej przejść najtrudniejsze momenty naszego życia. Możemy zapewnić ochronę na wypadek śmierci, pieniądze dla bliskich oraz zabezpieczyć spłaty kredytów i innych zobowiązań w przypadku śmierci. Możemy dzięki specjalnemu ubezpieczeniu zapewnić zabezpieczenie spłaty zobowiązań związanych z dziedziczeniem, np. zachowkiem.

Choroba i cały proces leczenia, który jest często bolesnym doświadczeniem, możemy złagodzić poprzez odpowiednie, wcześniejsze ubezpieczenie. Możemy korzystać z ochrony w przypadku zdiagnozowania poważnej choroby, leczenia szpitalnego, prywatnej opieki medycznej, a także leczenia poza granicami Polski.

 

Gwiezdna 35 C, Legnica

602 236 457   

biuro@kochinsurance.pl