Przemysław Koch - Profesjonalny Doradca Ubezpieczeniowy

Przemysław Koch - Profesjonalny Doradca Ubezpieczeniowy

Ubezpieczenia na życie to sfera, w której poruszam się doskonale. W sposób indywidualny buduję program ubezpieczeniowy dla każdego klienta. Zawodowcy nazywają to spersonalizowanym doradztwem. Tak naprawdę, to ja nie sprzedaję ubezpieczeń. Sprzedaję bezpieczeństwo. 
Umów się ze mną na spotkanie. Razem zbudujemy plan na przyszłość.

Na wstępie wyjaśnijmy sobie czym jest w ogóle inflacja? Mówiąc ogólnie, to proces wzrostu cen. Czyli za te same pieniądze, możemy kupić mniej towarów lub usług. Dziś jak słyszymy, w czerwcu już przekroczyła 15,5% i będzie wyższa. Powodów jest wiele, ale na pewno zamrożenie gospodarek podczas pandemii i drukowanie dużej ilości pieniędzy, jak i obecna wojna na Ukrainie, to najważniejsze z nich.

Powstało wiele dowcipów i anegdot dotyczących różnic pomiędzy kobietą a mężczyzną. Przecież nie od dziś wiadomo, że faceci są z Marsa a kobiety z Wenus:).

poniedziałek, 06 czerwiec 2022 07:29

Czy potrafimy dzisiaj odpoczywać?

Ilość chorób układu krążenia typu zawał czy udar rośnie lawinowo od lat, szczególnie wśród mężczyzn. Po 2 latach pandemii ilość pacjentów w gabinetach psychiatrów, psychologów i terapeutów wzrosła lawinowo i ciągle rośnie. Nerwica i depresja jest traktowana już jako choroba powszechna. Kwota na jaką sprzedaje się rocznie leków uspokajających w Polsce koncerny farmaceutyczne liczą w miliardach złotych. W reklamach ciągle widzimy cudowne pigułki na zszargane nerwy albo na potencję u mężczyzn. Podejrzewam, że gdyby zezwolono na reklamę mocnych alkoholi, to za chwilę pokazaliby nam jak np. Burbon świetnie relaksuje po pracy i jest doskonałą formą wypoczynku każdego wieczoru. Rzeczywiście jest tak źle? Jesteśmy zapracowani, zestresowani i nie umiemy odpoczywać? Tylko gabinety lekarskie i leki są tym, co może dać nam odpocząć w tym ciągłym pędzie?

Gwiezdna 35 C, Legnica

602 236 457   

biuro@kochinsurance.pl